"GELECEK" isimli E-Kitap

TT: "GELECEK" isimli E-Kitap

"Gelecek" isimli E-Kitap - Çalışan, çalışmayan herkese yeni iş imkanı tanıyor. Bu imkan hatta hayatınızı değiştirecektir. Tabi her işte olduğu gibi, bu işte de bağlı kalınması gereken kurallar var.

Eğer;

» Hayalleriniz ve hedefleriniz güçlüyse,

» Hayallerinizi ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için güçlü bir isteğiniz ve yüreğiniz varsa,

» Öğrenmeye hazır bir öğrenci iseniz,

» Çalışkansanız,

» En önemlisi iyi bir yol gösterici arıyorsanız...

Her şey sizin elinizde. Artık ipleri başkalarının elinden alın ve hayatınıza siz yön verin...

 

PDF - E-Kitap (Dijital Ürün) Ücreti : 5 TL

"GELECEK" İsimli E-Kitap Nasıl Alınır?

En kolay ve ücretsiz yolu QNB Finansbank ATM den hesaba ödemedir. Ama EFT masrafı adı altında ücret talebinde bulunmayan bazı bankların da varlığı bunu kolaylaştırıyor.

EFT yoluyla "GELECEK" isimli E-Kitap nasıl alınır?

Öncelikle EFT yoluyla almak isteyenler için İBAN bilgisi ve hesap sahibinin adı yeterli oluyor. 

İBAN : TR85 0011 1000 0000 0041 1877 97

Hesap Sahibi : Halil Özdemir

EFT sonrası 0535 498 9093 nolu telefonu arayarak veya İnstagram / Signal / Telegram / Skype uygulamaları üzerinden mesaj ile teyit edilerek tarafınıza dijital dosya olarak gönderilir.

ATM den hesaba para yatırma yoluyla "GELECEK" isimli E-Kitap nasıl alınır?

QNB Finansbank ATM den kartsız işlem ile 5 dakikada işlemi hallediyorsunuz. 

Başkasının hesabına para yatırma seçeneğini seçip hesap numarası 41187797 tuşluyorsunuz. Ardından sizden TCK numaranızı ve onay işlemi için telefon numaranızı isteyecektir. Telefon numaranızı girdikten hemen sonra size mesaj yoluyla bir kod gönderecektir ve onu ekrana girmenizi isteyecektir. Unutmayın, güvenliğiniz için lütfen bu kodu kimseyle paylaşmayın. Kodu ekrana girdikten sonra yatırmak istediğiniz miktarı belirtmenizi ve daha sonrasında açılan göze parayı yerleştirmenizi isteyecektir. Parayı göze yerleştirip onay işlemi de halledildikten sonra işlem tamam olur.

ATM den para yatırma sonrası 0535 498 9093 nolu telefonu arayarak veya İnstagram / Signal / Telegram / Skype uygulamaları üzerinden mesaj ile teyit edilerek tarafınıza dijital dosya olarak gönderilir.

 

En çok istenen makaleler

 

En çok okunan makaleler

 

Sitemizden özgün içerik yazma, tanıtım makalesi yayınlama, reklam alma, reklamlar ve SEO hakkında her şeyi öğrenebilir, araştırabilir... Ayrıca Web Hizmetimizi Papara ve ATM den hesaba ödeyerek sahip olabilirsiniz...
Designed by @chalilozdemir     DMCA.com Protection Status     Script logo