Ürün Tanıtımı

Kadın Avcısı

Fiyat:150.00TRL
Son Ürün

Kadın Avcısı

Fiyat:150.00TRL
Bumerang - Yazarkafe
Yenilikler
Çevrimiçi : 2
Search Engine Valid CSS!

Kurallar ve Politikalar

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

  1. Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan E-PAZARLAMA TAKIMI sorumlu değildir. E-PAZARLAMA TAKIMI haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
  2. E-PAZARLAMA TAKIMI işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.
  3. Bu internet sitesi E-PAZARLAMA TAKIMI’nın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. E-PAZARLAMA TAKIMI, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
  4. E-PAZARLAMA TAKIMI, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
  5. E-PAZARLAMA TAKIMI bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, E-PAZARLAMA TAKIMI markası ve diğer markalar, chalilozdemir.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. E-PAZARLAMA TAKIMI’nın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.
  6. E-PAZARLAMA TAKIMI, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

 

Güvenli alışveriş burada!

İçiniz rahat olsun, online alışverişin güvenli adresindesiniz.

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerli. Güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yaparken ödemelerinizi Posta hesabımıza, Havale/EFT veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz.

 

Kredi Kartı Güvenliği

E-PAZARLAMA TAKIMI, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri sunan ve en iyi servis sağlayıcılarından olan PayPal'ı kullanır.

PayPal'da kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında veya adres çubuğunuzun solunda bir anahtar bulunmaktadır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir.

E-PAZARLAMA TAKIMI sipariş teslim adresiniz dışında hiçbir kişisel bilginizi, kart numarasınızı veya şifrenizi kayıt etmez, saklamaz, paylaşmaz. Sitemizden vereceğiniz her sipariş yönetici tarafından kontrol edilecek ve isteğiniz doğrultusundaki ödemenizin ardından gerçekleştirilmektedir.

 

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. 


Genel Bilgi : Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için internetten yaptığınız tüm alışverişlerinizde kargo teslimatı esnasında ürünüzü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünüzü teslim almayınız. Ürünüz üzerinde yapılan değişiklikler, ürünüzün deforme olması ya da ürünüzün orijinal dizaynının bozulması aldığınız ürünün garanti kapsamı dışında kalmasına sebep olacaktır.

 

PayPal ile Güvenli Alışveriş