Ürün Tanıtımı

Backlink Orta Paket

Fiyat:300.00TRL
Son Ürün

Kadın Avcısı

Fiyat:150.00TRL
Bumerang - Yazarkafe
Yenilikler
Çevrimiçi : 2
Search Engine Valid CSS!

Yazılımımız ve Diğer Ücretsiz Çözümler

Bellek (RAM) kullanımı


Yazılımın bir sayfa oluşturma ve görüntülemek için gereken sunucunun RAM (MB) karşılaştırması. Yazılım ne kadar düşük bellek kullanırsa o kadar iyidir.

EnUcuzHizmet.com - Bellek (RAM) kullanımı

Yazılımımızda sunucunun RAM kullanımı veritabanı boyutu ile orantılıdır. Diğer yazılımlar için böyle bir bağımlılık yoktur. Yazılımımızın basit, küçük web siteleri ve alışveriş siteleri ile en iyi şekilde çalışmasının nedenlerden biridir.

 

PHP doya ve dizin sayıları


Bir müşteri için kesinlikle bir web sitesinin ne kadar görüntülenmesi önemlidir. Bir web uzmanı için yazılımı veya düzeni değiştirme kolaylığı çok önemlidir. Sonra kullanmak istediğiniz yazılımın kaç tane PHP dosyası içerdiğini görmek isteyebilirsiniz.
Dosya sayısında ve PHP kodlarında artış olduğunda yazılımın mantıklı çalışmasını zorlaştırır. Aynı zamanda PHP dosyalarının ve dizinlerinin sayısı yazılımın tarafından alınan diskin kapladığı alanla orantılıdır.

EnUcuzHizmet.com - PHP doya ve dizin sayıları

Hatta en mantıklı dizinler ve PHP dosya yapısı bile bizim yazılımımıza ışık tutamaz, ki diğer yazılımlar bizim yazılımımızdan 20 kat daha fazla dosyaya sahipler.

 

HTML doğrulama


Farklı yazılımlar HTML kodlarını farklı kalitede oluştururlar. Onaylayıcıların varlığı bunun içindir. En popüler onaylayıcı validator.w3.org 'tur. Kodların kalitesinin ve onaylanmasının 2 nedenden ötürü önemi vardır:

  • Bize yazılımın yaratıcılarının kullandıkları kod kalitelerini gösterir.
  • İyi yazılmış HTML kodu Google sonuçlarını etkileyebilir. Kodun netliği ve geçerliliği bu durumda çok önemlidir.

Eğer yazılımın tasarımcıları HTML kodlarının kalitesini önemsemezseler (ki doğrulaması çok kolaydır), o zaman kendinize sormalısınız: Onlar yazılımı gelen saldırılara karşı günvence altına almak için ne kadar çaba harcamışlardır veya okunması için kodları kolaylaştırmışlardır?

Yazılımları kullananların gelen saldırılar ve virüslü siteler ile kaç tane sorunları olduklarını görmek için sadece Google aramasını kullanın. Bu tür şüphelere sahip olmak temelsiz değildir.

 

 

PayPal ile Güvenli Alışveriş