Ürün Tanıtımı
Son Ürün

Kadın Avcısı

Fiyat:150.00TRL
Bumerang - Yazarkafe
Yenilikler
Çevrimiçi : 1
Search Engine Valid CSS!

Yazılımımız ve Diğer Ücretsiz Çözümler

Çizelgeler ile ilgili açıklama


Biz onların arasında yazılımımızın en iyilerden biri olduğu için övünmüyoruz, çünkü - objektif olun - onlar öyle değiller. Yine de, kaçırmak istemeyeceğiniz bazı gerçekleri burada sunuyouz:

 • Quick.CMS.Ext ve Quick.Cart.Ext diğer popüler CMS ve e-ticaret mağaza sistemlerinin yeteneklerini yakaladılar ya da geçtiler. Onların performansı hala çok daha iyidir.
 • Tüm OpenSolution yazılımları için geçerli bir kural var: daha az karmaşık betik, daha iyi performanslıdır. Diğer yazılımlarda da bu kuralı takip etmiyorlar. Örneğin, WordPress çok daha fazla fonsiyonlar sunsa da OpenCart daha etkilidir.
 • OpenSolution yazılımın kodları basittir. WordPress veya OpenCart gibi diğer yazılımlar da onların basitliği ile tanınır. Onlar ancak daha fazla kataloglar oluşturmakta ve PHP dosyaları yazılımların hızlı işlemlerini daha zor hale getirir.
 • Birçok hosting şirketleri sınırlar koyar:
  • PHP komut dosyası sunucu işlemcisi kullanımı - en verimli komut dosyası, en küçüğünü kullanandır
  • belirli bir komut dosyası için RAM miktarı - birçok sunucu için sınır 32 MB'tır. Veritabanı çok büyük değilse, bizim yazılımlarımız 3 MB'ten fazla kullanmaz. Örneğin, WordPress, sadece 1 sayfa çalıştırmak için 10 MB gerekir.
  • aktarım - ne kadar az HTML, CSS ve JaScript kodları, resimler ve metin içeriği ise aktarma o kadar kısa sürer
  • sunucu hesabındaki dosya sayısı - neyse ki bu sınır daha sık sık uygulanmamaktadır
  • SQL veritabanı bağlantı sayısı - bu sorunu bizim yazılımlarımız dikkate almaz çünkü onlar SQL veritabanı kullanmıyor
  • SQL veritabanı istekleri sayısı - bu sorunu bizim yazılımlarımız dikkate almaz çünkü onlar SQL veritabanı kullanmıyor
  • SQL veritabanından (KB cinsinden) veri aktarma miktarı - bu sorunu bizim yazılımlarımız dikkate almaz çünkü onlar SQL veritabanı kullanmıyor
  • SQL veritabanından istenen kayıtların sayısı - bu sorunu bizim yazılımlarımız dikkate almaz çünkü onlar SQL veritabanı kullanmıyor
  • SQL veritabanı sunucu işlemcisi kullanımı - bu sorunu bizim yazılımlarımız dikkate almaz çünkü onlar SQL veritabanı kullanmıyor


  Birçok kullanıcı bu sınırlamaların farkında bile değillerdir aşana kadar. Bu durumda, çoğu ünlü ve kendine saygılı hosting şirketleri verimliliği arttırmak için yazılım optimasyonu için 14 günlük uzatma süresi verecek. Ne yazık ki, kullanıcılar hemen bu sorun ile başa çıkmak zorunda kalsa da birçok durumda hosting şirketleri siteleri hemen engeller.

  Bu nadir olaylar değildir. Bir düşünün mağazanız / web siteniz birkaç gün için programcınız (eğer birini bulabilirseniz) sorunu çözene kadar çalışmayı bırakıyor.

 

Özet


Yukarıdaki karşılaştırmalar ve testler gösterdiği gibi, en popüler yazılımlar her zaman en iyi olanları değildir. İnternet yazılım hatası yüzünden virüs bulaşmış site sorunları ve soruları ile dolu ya da site sadece ziyaretçi sayısının ani yükselişi sonucu Sunucu CPU 'sunun aşırı yüklenmesi nedeniyle çökmesi ve sonrasında engellenmesine sebep olması.

Biz objektiflik için çabalıyoruz ve bu yüzden itiraf etmeliyiz ki, yazılımımız her durumda en iyi çözüm değildir. İstikrarlı, verimli ve değiştirmesi basittir. Anca 10.000 ürünlü bir veritabanı için doğru değildir ve diğer bazı yazılımların yüklenebilir 5.000 eklentileri ile karşılaştırıldığında işlevselliği çok sınırlıdır.

Bir webmaster bize geldiğinde çok mutlu oluyoruz, çünkü o diğer yazılım yönetimi ile hayal kırıklığı yaşamıştır. Komutumuzu kullanan bir kişilerin rakibe gitmeleri, ama bir kaç yıl sonra geri gelmeleri vakalarına şahidiz.

Web tasarımlarınızda yazılımımızı kullanırsanız, tarafımızdan sağlanan desteğe erişim hakkı kazanırsınız.

 

Sayfalar:

 

PayPal ile Güvenli Alışveriş